Praznični december

Spet je prišel veseli december. Nestrpno smo ga pričakovali ......

V prvem tednu smo okrasili vrtec in novoletno jelko. Izdelovali smo tudi novoletne voščilnice ....

 

 

V drugem tednu smo imeli pravljične dneve, ki so nas popeljali v svet domišljije. Vzgojiteljice so nam zaigrale ali prebrale pravljice Trije prašički, Veliko presenečenje za Igorja, Muca Copatarica in Mala miška Mini. V tem tednu je v vrtcu prijetno dišalo, saj smo pekli praznične piškote. V popoldanskem času pa smo imeli tradicionalni škratov pohod z lučkami po Piranu. Udeležilo se ga je okoli 60 pohodnikov. Na poti smo se pri iskanju skritega zaklada zelo zabavali, srečali smo škrata, ki je delil bombone in zaklad našli pod veliko jelko na Tartinijevem trgu.

 

 

V tretjem tednu nas je obiskal dedek Mraz in nam prinesel darila. Ogledali smo si lutkovno predstavo Pod prazničnim dežnikom. V četrtek smo vsi otroci in vzgojitelji imeli skupno praznično kosilo, v petekc pa čajanko s piškoti, ki smo jih spekli sami. V večnamenskem prostoru smo prepevali in se posladkali.

© 2017 Vrtec Mornarček Piran

logo 133490086logo 133490086logo 133490086logo 133490086logo 133490086