logo 133490086logo 133490086logo 133490086logo 133490086logo 133490086

MEDGENERACIJSKI POHOD

V petek 7. 6. so se otroci iz skupine Gusarji udeležili medgeneracijskega sprehoda z varovanci Centra starejših občanov Lucija. Tam nas je pričakalo 15 varovancev doma z spremljevalkami, nas pozdravilo in nato smo krenili na sprehod čez avtokamp do plaže.

Med sprehodom smo se večkrat ustavili, spoznavali igre, ki so se jih oni igrali, ko so bili otroci. Ob prihodu na plažo smo se ustavili v senci, se spočili in medtem smo jim zapeli pesmice, ki smo se jih učili v vrtcu. Nato smo še skupaj z njimi zapeli pesem Mi se imamo radi.

Po počitku smo se vrnili v dom in tam smo se posladkali in odžejali. Za nas so pripravili tudi igro Štrbunk, nam pokazali kako se igra in vsak otrok se je preizkusil v njej.

Bilo je zelo lepo druženje in starejši so bili zelo veseli našega obiska in nas povabili da jih še kdaj pridemo obiskat. Sigurno se bomo še oglasili pri njih in jih razveselili z našim obiskom.